Energy Transition Database

Welkom op de etdb van Elaad.nl Hieronder kunt u zoeken in de database met mensen, projecten en organisaties op het gebied van smart-mobility en energietransitie binnen Nederland.

dr.
Rob Aalbers
r.aalbers@cpb.nl
Organisatie(s):
Centraal Planbureau
prof.dr.
Marco Aiello
m.aiello@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
Dr.
Maarten Arentsen
m.j.arentsen@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
msc.
Justin Au-Yeung
M.Au-yeung@student.tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
PhD
Sjoerd Bakker
s.bakker@TUDelft.nl
Organisatie(s):
TU Delft
LinkedIn
dr.ir.
Vincent Bakker
v.bakker@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
msc.
Frank Baldinger
Frank.Baldinger@Locamation.nl
Organisatie(s):
Locamotion
LinkedIn
dr.ir.
Pavol Bauer
p.bauer@tudelft.nl
Organisatie(s):
TU Delft
LinkedIn
dr.
René Benders
r.m.j.benders@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
PhD
Mohamed Coukri Benhabib
m.c.benhabib@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
prof.dr.ir.
Henk Jan Bergveld
h.j.bergveld@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
NXP
LinkedIn
prof.dr.ir.
Henk Jan Bergveld
h.j.bergveld@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
NXP
LinkedIn
prof.dr.ir.
Igo Besselink
I.J.M.Besselink@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ir.
Marc Beusenberg
m.beusenberg@windesheim.nl
LinkedIn
MSc.
Sharmistha Bhattacharyya
Sharmistha.Bhattacharyya@endinet.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
Endinet
LinkedIn
MSc.
Sharmistha Bhattacharyya
Sharmistha.Bhattacharyya@endinet.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
Endinet
LinkedIn
dr.
Frits Bliek
Frits.Bliek@DNVKema.com
Organisatie(s):
DNV GL
LinkedIn
PhD
Martin Bloemendal
J.M.Bloemendal@tudelft.nl
Organisatie(s):
KWR Water
LinkedIn
ir. MBA
Martijn Bongaerts
martijn.bongaerts@alliander.com
Organisatie(s):
Liander NV
LinkedIn
dr.ir
Maarten Bonnema
g.m.bonnema@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.ir.
Ivo Bouwmans
i.wouwmans@tudelft.nl
LinkedIn
ir.
Jan Bozelie
Jan.Bozelie@alliander.com
LinkedIn
prof.dr.ir.
Frances Brazier
F.M.Brazier@tudelft.nl
LinkedIn

Suzanne Brunsting

LinkedIn
ir.
Vera Bulsink
v.e.bulsink@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
MSc
S. Causevic
S.Causevic@tudelft.nl

Yajing Chai

Organisatie(s):
PDM
LinkedIn

Gautham Ram Chandra Mouli
G.R.ChandraMouli@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Emile Chappin
e.j.l.chappin@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Sjef Cobben
J.F.G.Cobben@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ir.
Peter de Bie
Peter@IpsumEnergy.com
Organisatie(s):
Ipsum Holding
LinkedIn
ir.
Sjoerd de Haan
s.w.h.dehaan@tudelft.nl
LinkedIn
Dr.
Martijn de Jong
w.m.dejong@tudelft.nl
LinkedIn
msc.
Frits de Nijs
f.denijs@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.
Claudio De Persis
c.de.persis@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
dr.
Antoine de Vries
a.w.g.de.vries@gasunie.nl
Organisatie(s):
Gasunie
LinkedIn
assoc. prof.
Mathijs de Weerdt
m.m.deweerdt@tudelft.nl
LinkedIn

Marcel den Haan
mah@fme.nl
LinkedIn
MSc.
Shruti Devasenapathy
s.devasenapathy@tudelft.nl
LinkedIn
PhD
Marcel Didden
marcel.didden@laborelec.com
LinkedIn
MSc.
Erik Donkers
Erik.donkers@tauw.nl
Organisatie(s):
Tauw
LinkedIn
PhD
Jochem Douw
J.V.Douw@TUDelft.NL
dr.
Jorge Duarte
J.L.Duarte@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.
Jan Faber
J.Faber1@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
prof.dr.ir.
Braham Ferreira
j.a.ferreira@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Jasper Frunt
j.frunt@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.ir.
Gerard G.J.P. Dijkema
g.p.j.dijkema@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Marc Geers
M.G.D.Geers@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.
Madeleine Gibescu
m.gibescu@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn

Huang Gu
J.Gu@tudelft.nl
dr. ir.
Edward Gulski
e.gulski@ewi.tudelft.nl
ir.
TG Hailu
t.g.hailu@tudelft.nl
ir.
Riender Happee
r.happee@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Boudewijn Haverkort
B.R.H.M.Haverkort@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.ir.
Geert Heijenk
geert.heijenk@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
prof.dr.
Marko Hekkert
M.P.Hekkert@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
dr.
Kas Hemmes
k.hemmes@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir
Paulien Herder
p.m.herder@tudelft.nl
Organisatie(s):
TU Delft
LinkedIn
PhD
Peter Heskes
peter.heskes@tno.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn
msc.
Vincent Hoen
V.Hoen@Ecofys.com
LinkedIn

Theo Hofman
T.Hofman@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ing.
Roeland Hogt
r.hogt@hr.nl
Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn
assoc. prof.
Gonçalo Homem de Almeida Correia
g.correia@tudelft.nl
LinkedIn
Msc.
Gerwin Hoogsteen
g.hoogsteen@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.
Thomas Hoppe
T.Hoppe@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
prof.dr.
George Huitema
g.b.huitema@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
prof.dr.
Johann Hurink
J.L.Hurink@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
ir.
Jaxa-Rozen
M.Jaxa-Rozen@tudelft.nl
prof.dr.
Rene Kamphuis
i.g.kamphuis@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.
Panagiotis Karaliolios
P.Karaliolios@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.ir.
Tamàs Keviczky
t.keviczky@tudelft.nl
LinkedIn
MSc.
Yakup Koç
y.koc@tudelft.nl
LinkedIn

Koen Kok
koen.kok@tno.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn
Msc.
Mente Konsman
Mente.Konsman@TNO.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn

Minos Kontos
e.kontos@tudelft.nl
LinkedIn

Paul Korsten
PJMKorsten@Rendo.nl
Organisatie(s):
Rendo Duurzaam
LinkedIn
assoc. prof.
Fernando Kuipers
F.A.Kuipers@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Jan Kwakkel
J.H.Kwakkel@tudelft.nl
LinkedIn
Mark
Mark Kwanten
mkwanten@gmail.com
LinkedIn
prof.dr.ir.
Han la Poutré
han.la.poutre@cwi.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht

Timilehin Labeodan
t.labeodan@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.
Inald Lagendijk
R.L.Lagendijk@TUDelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Wouter Leibbrandt
wouter.leibbrandt@nxp.com
Organisatie(s):
NXP
LinkedIn
prof.dr.
Elena Lomonova
E.Lomonova@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.ir
Zofia Lukszo
z.lukszo@tudelft.nl
LinkedIn
MSc.
Ravish Mehairjan
R.P.Y.Mehairjan@tudelft.nl
Organisatie(s):
Stichting CIGRE Nederland
Stedin
LinkedIn
MSc.
Ravish Mehairjan
R.P.Y.Mehairjan@tudelft.nl
Organisatie(s):
Stichting CIGRE Nederland
Stedin
LinkedIn

Erwin Meinders
erwin.meinders@tno.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn
Dr. ir.
Catherine Meza
c.chiongmeza@rathenau.nl
LinkedIn
prof.dr.
Henk Moll
h.c.moll@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
dr.ing.
Gijs Mom
G.P.A.Mom@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
dr.
Lorena Montoya-Morales
A.L.Montoya@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
MSc.
Niek Moonen
d.j.g.moonen@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.ir
Peter Morshuis
P.H.F.Morshuis@tudelft.nl
LinkedIn

Shima Mousavi Gargari
shima.mousavigargari@tennet.eu
Organisatie(s):
Tennet
LinkedIn
prof.dr.
Fokko Mulder
f.m.mulder@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
Johanna Myzrik
johanna.myrzik@tu-dortmund.de
dr.
Simona Negro
S.O.Negro@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
PhD
Phuong Nguyen
h.p.nguyen@tue.nl
prof.dr.
Henk Nijmeijer
h.nijmeijer@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.
Peter Notten
p.notten@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
dr.ir.
Theo Olsthoorn
t.n.olsthoorn@tudelft.nl
Organisatie(s):
Stichting Waternet
LinkedIn

Olivier Ongkiehong
olivier.ongkiehong@rvo.nl
LinkedIn
prof.dr.
Peter Palensky
P.Palensky@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Marjan Popov
m.popov@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
Evangelos Pournaras
epournaras@ethz.ch
LinkedIn
MSc.
Venugopal Prasanth
V.Prasanth@tudelft.nl
LinkedIn
MSc.
Evert Raaijen
e.raaijen@alfen.com
LinkedIn
assoc. prof.
Soora Rasouli
s.rasouli@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
PhD
Rob Raven
r.p.j.m.raven@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
Msc.
Jasper Roes
jasper.roes@tno.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn
Drs.
Ewit Roos
e.roos@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ir.
Vahab Rostampour Samarin
V.Rostampour@tudelft.nl
prof.dr.ir.
Jacquelien Scherpen
j.m.a.scherpen@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
prof.dr.
Jan Schoormans
J.P.L.Schoormans@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Sacha Silvester
s.silvester@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Han Slootweg
j.g.slootweg@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven

Robin Smale

Organisatie(s):
Wageningen University
LinkedIn

Rene Smeets

Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn

Magda Smink

Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
prof.dr.ir.
Gerard Smit
g.j.m.smit@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
prof.dr.
Johan Smit
j.j.smit@ewi.tudelft.nl
LinkedIn

Matthijs Spaan

Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn

Gert Spaargaren

LinkedIn

Raymond Spronken
Raymond.Spronken@Eneco.com
LinkedIn
beng.
Constant Staal
c.staal@hr.nl
Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn
prof.dr.ir.
Fred Steennis
e.f.steennis@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn

Linda Steg

Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
prof.dr.ir.
Maarten Steinbuch
m.steinbuch@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
Rolf van Stenus
Rolf Stenus
rolf.vanstenus@dnvkema.com
LinkedIn
ir.
Rodrigo Teixeira Pinto
R.TeixeiraPinto@tudelft.nl
LinkedIn
Msc.
Marijke ten Klooster
marijke.tenklooster@kema.com
LinkedIn
dr.ir.
Marnix ten Kortenaar

Organisatie(s):
Dr. Ten
LinkedIn
msc.
Romain Thomas
R.Thomas@tudelft.nl
prof.dr.
Harry Timmermans
H.J.P.Timmermans@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
msc.
(Ben) Tubben
ben.tubben@alliander.com
LinkedIn
ir.
Peter Vaessen
peter.vaessen@kema.com
LinkedIn
prof.dr.ir.
Bart van Arem

LinkedIn
ir.
Rob van Bekkum
Rob.van.Bekkum@ENCS.eu
LinkedIn
ing.
Frans van de Weijdeven

Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn
ir.
Arie Paul van den Beukel
a.p.vandenbeukel@utwente.nl
prof.dr.ir.
Paul van den Bosch
p.p.j.v.d.bosch@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
msc.
Mart van der Kam
M.J.vanderKam@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
prof.dr.ir.
Mart van der Meijden
m.a.m.m.vandermeijden@tudelft.nl
Organisatie(s):
Tennet
LinkedIn
prof.dr.ir
Lou van der Sluis
L.vanderSluis@tudelft.nl
LinkedIn
assoc. prof.
Mascha van der Voort
M.C.vanderVoort@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn

Peter van der Wielen

Organisatie(s):
DNV GL
LinkedIn
msc.
Leen van Doorn
Leen.van.Doorn@Alliander.com
LinkedIn

Mark van Driel
Mark.vanDriel@westlandinfra.nl
Organisatie(s):
Westland INFRA
LinkedIn
lector
Wim van Gemert
w.j.t.van.gemert@pl.hanze.nl
LinkedIn

Rene van Hoppe

Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
drs.
Suzanne van Kooten
suzanne.vankooten@tno.nl
LinkedIn
MSc.
Richard van Leeuwen
r.p.leeuwen@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
Msc.
Michiel van Lumig
michiel.vanlumig@laborelec.com
LinkedIn
dr.
Wilfried van Sark
W.G.J.H.M.vanSark@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn

Arjan van Schijndel

Organisatie(s):
Tennet
LinkedIn
dr.ir.
Arjan van Timmeren
A.vanTimmeren@tudelft.nl
prof.dr.
Bert van Wee
G.P.vanWee@TUDelft.nl
LinkedIn
prof.dr.
Ad van Wijk
A.J.M.vanWijk@tudelft.nl
LinkedIn

Arno van Zwam
AvanZwam@Mastervolt.com
LinkedIn

Greet Vanalme
g.m.a.vanalme@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
dr.
Alexandr Vasenev
a.vasenev@utwente.nl
LinkedIn
dr.ir
Geert Verbong
G.P.J.Verbong@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.ir.
Alexander Verbraeck
a.verbraeck@tudelft.nl
LinkedIn
Msc.
Frits Verheij
frits.verheij@dnvkema.com
Organisatie(s):
DNV GL
LinkedIn
dr.ir.
Remco Verzijlbergh
r.a.verzijlbergh@tudelft.nl
prof.dr.ir.
Kees Vuik
c.vuik@tudelft.nl
LinkedIn
PhD
Paul Wagenaars

Organisatie(s):
Tennet
LinkedIn
PhD
Fei Wang
f.wang@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
assoc. prof.
Martijn Warnier
M.E.Warnier@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir
Margot Weijnen
m.p.c.weijnen@tudelft.nl
LinkedIn
MSc.
Joeri Wesseling
J.H.Wesseling@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn
ir.
Jos Wetzer
jos.wetzer@kema.com
Organisatie(s):
DNV GL
LinkedIn
prof.dr.
Cees Witteveen
c.witteveen@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
Peter Wouters
P.A.A.F.Wouters@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
prof.ir.
Wim Zeiler
w.zeiler@bwk.tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.ir.
Miro Zeman
m.zeman@tudelft.nl
LinkedIn
PhD
Shoahao Zhai
s.zhai@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.
Herbert Zondag
h.a.zondag@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven