Energy Transition Database

Welkom op de etdb van Elaad.nl Hieronder kunt u zoeken in de database met mensen, projecten en organisaties op het gebied van smart-mobility en energietransitie binnen Nederland.

Msc.
Frits Verheij
frits.verheij@dnvkema.com
Organisatie(s):
DNV GL
LinkedIn
ir.
Vera Bulsink
v.e.bulsink@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.ir.
Ivo Bouwmans
i.wouwmans@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Mart van der Meijden
m.a.m.m.vandermeijden@tudelft.nl
Organisatie(s):
Tennet
LinkedIn
dr.ir.
Sacha Silvester
s.silvester@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
Wilfried van Sark
W.G.J.H.M.vanSark@uu.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
LinkedIn

Suzanne Brunsting

LinkedIn
dr.ir
Peter Morshuis
P.H.F.Morshuis@tudelft.nl
LinkedIn
ir.
Marc Beusenberg
m.beusenberg@windesheim.nl
LinkedIn
PhD
Sjoerd Bakker
s.bakker@TUDelft.nl
Organisatie(s):
TU Delft
LinkedIn
prof.dr.
George Huitema
g.b.huitema@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
prof.dr.
Cees Witteveen
c.witteveen@tudelft.nl
LinkedIn




Minos Kontos
e.kontos@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
Madeleine Gibescu
m.gibescu@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
MSc.
Venugopal Prasanth
V.Prasanth@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Emile Chappin
e.j.l.chappin@tudelft.nl
LinkedIn
dr.
René Benders
r.m.j.benders@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
prof.dr.
Harry Timmermans
H.J.P.Timmermans@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
msc.
Frits de Nijs
f.denijs@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ing.
Gijs Mom
G.P.A.Mom@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
prof.dr.
Bert van Wee
G.P.vanWee@TUDelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Frances Brazier
F.M.Brazier@tudelft.nl
LinkedIn
MSc.
Shruti Devasenapathy
s.devasenapathy@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Kees Vuik
c.vuik@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir
Lou van der Sluis
L.vanderSluis@tudelft.nl
LinkedIn
Dr.
Martijn de Jong
w.m.dejong@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir
Zofia Lukszo
z.lukszo@tudelft.nl
LinkedIn
beng.
Constant Staal
c.staal@hr.nl
Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn
prof.dr.
Fokko Mulder
f.m.mulder@tudelft.nl
LinkedIn
prof.ir.
Wim Zeiler
w.zeiler@bwk.tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.
Peter Palensky
P.Palensky@tudelft.nl
LinkedIn
lector
Wim van Gemert
w.j.t.van.gemert@pl.hanze.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Henk Jan Bergveld
h.j.bergveld@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
NXP
LinkedIn
prof.dr.ir.
Bart van Arem

LinkedIn
prof.dr.
Marco Aiello
m.aiello@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
dr.ir
Maarten Bonnema
g.m.bonnema@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
PhD
Jochem Douw
J.V.Douw@TUDelft.NL
Drs.
Ewit Roos
e.roos@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
assoc. prof.
Mathijs de Weerdt
m.m.deweerdt@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.
Ad van Wijk
A.J.M.vanWijk@tudelft.nl
LinkedIn
ing.
Roeland Hogt
r.hogt@hr.nl
Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn

Matthijs Spaan

Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.ir.
Paul van den Bosch
p.p.j.v.d.bosch@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
prof.dr.ir.
Han Slootweg
j.g.slootweg@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven




Marcel den Haan
mah@fme.nl
LinkedIn
dr.ir.
Marjan Popov
m.popov@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.
Rene Kamphuis
i.g.kamphuis@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn

Theo Hofman
T.Hofman@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ing.
Frans van de Weijdeven

Organisatie(s):
University of Applied Sciences Rotterdam
LinkedIn
ir. MBA
Martijn Bongaerts
martijn.bongaerts@alliander.com
Organisatie(s):
Liander NV
LinkedIn
assoc. prof.
Martijn Warnier
M.E.Warnier@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Marnix ten Kortenaar

Organisatie(s):
Dr. Ten
LinkedIn
dr.ir.
Arjan van Timmeren
A.vanTimmeren@tudelft.nl
prof.dr.ir.
Han la Poutré
han.la.poutre@cwi.nl
Organisatie(s):
Universiteit Utrecht
prof.dr.ir.
Gerard Smit
g.j.m.smit@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
msc.
Romain Thomas
R.Thomas@tudelft.nl
dr.
Kas Hemmes
k.hemmes@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir
Margot Weijnen
m.p.c.weijnen@tudelft.nl
LinkedIn
ir.
Riender Happee
r.happee@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.
Jan Schoormans
J.P.L.Schoormans@tudelft.nl
LinkedIn
dr.ir.
Vincent Bakker
v.bakker@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
assoc. prof.
Soora Rasouli
s.rasouli@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
prof.dr.
Henk Moll
h.c.moll@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
MSc.
Ravish Mehairjan
R.P.Y.Mehairjan@tudelft.nl
Organisatie(s):
Stichting CIGRE Nederland
Stedin
LinkedIn

Gautham Ram Chandra Mouli
G.R.ChandraMouli@tudelft.nl
LinkedIn

Koen Kok
koen.kok@tno.nl
Organisatie(s):
TNO
LinkedIn
prof.dr.ir.
Maarten Steinbuch
m.steinbuch@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.
Elena Lomonova
E.Lomonova@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
assoc. prof.
Gonçalo Homem de Almeida Correia
g.correia@tudelft.nl
LinkedIn
prof.dr.ir.
Jacquelien Scherpen
j.m.a.scherpen@rug.nl
Organisatie(s):
Rijksuniversiteit Groningen
LinkedIn
dr.ir.
Remco Verzijlbergh
r.a.verzijlbergh@tudelft.nl
prof.dr.ir.
Boudewijn Haverkort
B.R.H.M.Haverkort@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
dr.
Thomas Hoppe
T.Hoppe@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
prof.dr.
Henk Nijmeijer
h.nijmeijer@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.
Peter Notten
p.notten@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
prof.dr.ir
Paulien Herder
p.m.herder@tudelft.nl
Organisatie(s):
TU Delft
LinkedIn
prof.dr.ir.
Igo Besselink
I.J.M.Besselink@tue.nl
Organisatie(s):
TU Eindhoven
LinkedIn
ir.
Arie Paul van den Beukel
a.p.vandenbeukel@utwente.nl



prof.dr.ir.
Braham Ferreira
j.a.ferreira@tudelft.nl
LinkedIn
Msc.
Gerwin Hoogsteen
g.hoogsteen@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn
assoc. prof.
Mascha van der Voort
M.C.vanderVoort@utwente.nl
Organisatie(s):
Universiteit Twente
LinkedIn